Narzędzia budowlane

Amate to doświadczony dystrybutor oferujący między innymi przybory budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne a oprócz tego również towary metalowe dobrej jakości. Wsród asortymentu znajdują się towary od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością i funkcjonalnością. Zatrudniamy specjalistów, którzy chętnie doradzą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z propozycją.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie gdzie znajdziecie Państwo towary metalowe w szerokim asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, narzędzia a oprócz tego kolumna różnych produktów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, przybory spawalnicze. Współpracujemy z cenionymi dostawcami a oprócz tego to umożliwia nam oferować towary doskonałej klasy. Wszystkie sprzedawane przez nas towary są rzetelnie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zaspokoić dosłownie w największym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to towary dostarczamy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zachęcamy do założenia konta na naszej stronie a oprócz tego zapoznania się z naszą całą propozycją. W razie potrzeby możecie zawsze liczyć na pomoc naszego personelu. Po zamówienia zachęcamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 a oprócz tego w soboty od 9 do 13.

Ten wpis został opublikowany w kategorii szkoly Budownictwo i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *