Sok jabłkowy producent

Szukasz producenta soków i innych napojów z którym chcesz zawrzeć z nim współpracę? Zapoznaj się z ofertą producenta Sokpol. Jest to firma, która posiada bogate
rozległe doświadczenie na rynku polskim. Początki działalności sięgają albowiem roku 1992. Lokalizacja firmy została wybrana na sposób nieprzypadkowy. Przedsiębiorstwo zlokalizowana jest na obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej otóż na jednym z najczystszych obszarów na mapie Polski. To tutaj jest pozyskiwana woda mineralna, którą firma wykorzystuje w procesie produkcyjnym. Oferta firmy obejmuje soki NFC, BIO, owocowe, nektary, napoje, syropy, smoothie owocowe, wodę i napoje tj. Ice Tea. W zależności od sprzedawanych produktów oferowane są one w pojemnościach: 200 ml, 250 ml, 500 ml, 1l, 1,5l i również 2 litry. Owoce uprawiane pod produkcję soków, pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w uprawie. 30 lat doświadczenia w branży sprawiło, że nasze artykuły cieszą się ogromnym uznaniem w Polsce. Przedsiębiorstwo Sokpol bezustannie się rozwija. Inwestuje w innowacyjne technologie lecz również w szkolenia swoich pracowników. Nadrzędnym celem firmy jest zagwarantowanie zdrowych produktów. Dzięki takiemu podejściu artykuł finalny spełnia surowe normy i cieszy podniebienia konsumentów. Co istotne – soki i napoje Sokpol wytwarzane są bez użycia konserwantów. Dodatkowo firma dba o środowisko i działa według polityki zrównoważonego rozwoju. Wprowadza opakowania ekologiczne i inwestuje w rozwiązania ekologiczne. Na każdym etapie produkcji stara się ograniczać ilość produkowanych odpadów i optymalizować procesy produkcyjne. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą producenta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii szkoly Żywność i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *