Studio muzyczne

Każdy szanujący się muzyk czy wokalista wie po mistrzowsku, że jednym z kluczy do sukcesu jest spełnienie nagrań demo w dobrze wyposażonym oraz obsługiwanym przez profesjonalistów studiu nagraniowym. Jeżeli tym samym poszukujesz takiego właśnie miejsca , a ponadto poszukujesz kreatywnej energii oraz ludzi z talentem a także osobowością, to trafiłeś w dobre miejsce!

Studio nagrań BNB Records z Zabierzowa oferuje usługi w dziedzinie rejestracji dźwięku oraz produkcji profesjonalnych płyt. Każde wydawnictwo fonograficzne poprzedzone jest stosownym rozpoznaniem indywidualnych preferencji muzyków zamierzających u nas nagrywać. Wytycznymi są dla nas odpowiedzi na pytania dotyczące timingów, sprzętu muzycznego oraz proponowanej struktury sesji nagraniowej. Za sprawą tego sesja taka przebiega efektywnie oraz w pozytywnej atmosferze. Dysponujemy specjalistami z zakresu akustyki oraz realizacji nagrań. Można u nas przeprowadzić cały przebieg rejestracji muzyki – od nagrania wokali oraz podkładów muzycznych, poprzez balans dźwięku stereo oraz ostateczny mix.
Poza ofertą dotyczącą wydawnictw fonograficznych, proponujemy również usługi z zakresu promocji artystów oraz organizowania koncertów. Nie ulega wątpliwości, że młodym muzykom trudno się przebić na rynku muzycznym – nasz profesjonalny zespół pomoże postawić pierwsze kroki na drodze kariery. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez arkusz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Odpowiemy oraz umówimy się na spotkanie, gdzie przedyskutujemy z zainteresowanymi twórcami szczegóły współpracy. Istnieje możliwość wystawienia swoich nagrań na stronie sklepu naszego studia nagraniowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii szkoly Muzyka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.