Kursy masażu dofinansowane

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w jakim możecie zyskać nowe umiejętności. To również placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem profesjonalistów możecie pogłębić do tej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do takiego, aby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty z obszaru różnych form masażu. Weźcie jeszcze udział w szkoleniach kosmetycznych, które dodatkowo odnajdziecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, iżby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. To dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swoim kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i także mnóstwo innych. Namawiamy do wzięcia udziału w spotkaniach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii szkoly Zdrowie i uroda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *